Zdeněk Sklenář - Kytice

Litografie, 40x30 cm, signováno dole uprostřed Sklenář 73, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám poškozen. Papír mírně poškozen.

5367. Kytice
Dražba ukončena:28.09.2016 20:56:37
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:11 000 Kč