Kombinovaná technika na papíře, 29x21 cm. Signováno a datováno Z. Beran 1959. Volný list.
Pozn.: Silně poškozeno.
o autorovi: 1937 - 2014
Narodil se v Dolní Dobrouči. Studoval pražskou AVU u prof. Sychry. kde se po r. 1989 sám stal profesorem. Během studia byl členem neformální skupiny, která si říkala "Somráci" a symbolizovala anarchismus životních postojů i autonomii umění jako součásti života. Ve své tvorbě se zaměřil na trukturální abstrakci, patřil k radikálním protagonistům českého informelu. Je zastoupen ve většině českých a moravských galerií a v prestižních sbírkách v zahraničí.