Zdeněk Blažek - Jeseň na horní Vltavě

Olej na lepence, 50x70 cm, signováno vpravo dole, rám.

1394. Jeseň na horní Vltavě
Dražba ukončena:24.09.2014 21:09:13
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 000 Kč