Zdeněk Blažek - Na Sozopolské pláži

Olej na sololitu, 45x90 cm, signováno vlevo dole Z. Blažek, rám.

1904,
Malíř a architekt, žák Blažíčkův a Gočárův. Věnuje se portrétu, krajinám, figurálním kompozicím.

Pozn.: Rám poškozen.

5273. Na Sozopolské pláži
Dražba ukončena:28.09.2016 19:21:16
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 000 Kč