Zdeněk Blažek - Jeseň na Šumavě

Olej na kartonu 35x50 cm. Signováno vpravo dole Z. Blažek 84. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1904, Hořice - 2000

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 48 000 Kč

31325. Jeseň na Šumavě
Dražba ukončena:25.04.2019 21:42:02
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 400 Kč