Zdeněk Blažek - Květiny ve váze

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 50x35 cm. Monogramováno vlevo dole Z.B. 90. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1904, Hořice - 2000

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 48 000 Kč

22492. Květiny ve váze
Dražba ukončena:26.09.2018 21:39:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 400 Kč