Zdeněk Blažek

38576. Kytice na stole

popis: Olej na kartonu. 50x35 cm. Signováno vpravo dole Z.Blažek 80. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1904, Hořice - 2000

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 48 000 Kč

zbývá: 3 dnů, 22 hodin

konec dražby: 11.12.2019 19:29:00

vyvolávací cena: 700 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 700 Kč

700 Kč 07.12.2019 19:14:12 3133