Zdeněk Blažek

38576. Kytice na stole

popis: Olej na kartonu. 50x35 cm. Signováno vpravo dole Z.Blažek 80. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1904, Hořice - 2000

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 48 000 Kč

dražba ukončena: 11.12.2019 19:33:24

vyvolávací cena: 700 Kč

vydraženo za: 900 Kč