Zdeněk Blažek - Kytice na stole

Olej na kartonu. 50x35 cm. Signováno vpravo dole Z.Blažek 80. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1904, Hořice - 2000

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 48 000 Kč

38576. Kytice na stole
Dražba ukončena:11.12.2019 19:33:24
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:900 Kč