Zdeněk Blažek - Kytice z máje

Olej na plátně, 75x60 cm. Signováno vlevo dole Z. Blažek. Nerámováno.

Pozn.: Malba mírně poškozena.

o autorovi: 1904, Hořice - 2000

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 48 000 Kč

301077. Kytice z máje
Dražba ukončena:29.09.2019 20:03:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 100 Kč