Zdeněk Blažek - Léto na vsi

Olej na kartonu, 42x60 cm. Monogramováno vpravo dole ZB. Volný list.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1904, Hořice - 2000

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 48 000 Kč

38176. Léto na vsi
Dražba ukončena:28.11.2019 20:29:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:2 300 Kč