Zdeněk Blažek - Loďky

Olej na plátně, 55x85 cm. Signováno vzadu Z. Blažek 61. Nerámováno.

Nejdelší strana: 85 cm

o autorovi: 1904, Hořice - 2000

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 48 000 Kč

108737. Loďky
Dražba ukončena:07.01.2024 21:10:43
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 000 Kč