Zdeněk Blažek - Strojařská symfonie

Olej na plátně, 85x60 cm, signováno vlevo dole Z. Blažek, nerámováno.

Pozn.: Malba poškozena.

o autorovi: 1904, Hořice - 2000

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 48 000 Kč

12720. Strojařská symfonie
Dražba ukončena:21.09.2017 21:58:06
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:5 500 Kč