Zdeněk Blažek - U Karlova mostu

Olej na kartonu, 43x62 cm. Signováno vlevo dole Z. Blažek. Nerámováno.

Pozn.: Karton mírně poškozen. Současný majitel získal dílo přímo z rodiny autora.

o autorovi: 1904, Hořice - 2000

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 48 000 Kč

31149. U Karlova mostu
Dražba ukončena:25.04.2019 18:42:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 300 Kč