Zdeněk Blažek - Zátiší s ovocem

Tempera, 40x50 cm. Monogramováno vlevo dole ZB a signováno vpravo dole Z. Blažek 82. Nerámováno.

Pozn.: Papír v krajích na několika místech natržen. Současný majitel získal dílo přímo z rodiny autora.

o autorovi: 1904, Hořice - 2000

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 48 000 Kč

31338. Zátiší s ovocem
Dražba ukončena:25.04.2019 22:13:59
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 200 Kč