Zdeněk Blažek - Zima ve vsi

Olej na kartonu, 40x50 cm. Monogramováno vpravo dole ZB. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1904, Hořice - 2000

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 48 000 Kč

25188. Zima ve vsi
Dražba ukončena:29.11.2018 18:45:01
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 800 Kč