Zdeněk Fiala - Řeka Svratka

Olej na sololitu 40x50 cm. Signováno vlevo dole Zdeněk Fiala. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

41077. Řeka Svratka
Dražba ukončena:27.02.2020 20:39:23
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 000 Kč