Zdeněk Fiala - U chalupy

Olej na kartonu, 27x36 cm. Signováno vpravo dole Zdeněk Fiala. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 50 cm

104944. U chalupy
Dražba ukončena:29.10.2023 20:44:15
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 200 Kč