Zdeněk Fiala - Zátiší s houbami

Olej na překližce, 28x38 cm. Signováno vpravo dole Zdeněk Fiala 79. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

305458. Zátiší s houbami
Dražba ukončena:04.07.2020 20:09:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč