Zdeněk Galuška - Krojovaný pár v tanci

Kombinovaná technika, 24x16 cm. Signováno vpravo dole Z. Galuška 80. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Současná majitelka získala dílo přímo od autora.

Nejdelší strana: 41 cm

o autorovi: 1913 – 1999
Moravský spisovatel, malíř a ilustrátor, lidový vypravěč a písmák, autor povídkových souborů Slovácko sa súdí (1947) a Slovácko sa nesúdí (1972), psaných v slováckém nářečí.

81733. Krojovaný pár v tanci
Dražba ukončena:17.08.2022 20:00:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 700 Kč