Kombinovaná technika, 24x16 cm. Signováno vpravo dole Z. Galuška 80. Rám, pasparta, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen.
Pozn.: Současná majitelka získala dílo přímo od autora.
Nejdelší strana: 41 cm
o autorovi: 1913 – 1999
Moravský spisovatel, malíř a ilustrátor, lidový vypravěč a písmák, autor povídkových souborů Slovácko sa súdí (1947) a Slovácko sa nesúdí (1972), psaných v slováckém nářečí.