Zdeněk Galuška - Muž v kožichu

Olej na plátně, 66x42 cm. Signováno vpravo dole Zdena Galuška 1945. Rám, sklo.

Stav: Malba mírně poškozena.

o autorovi: 1913 – 1999
Moravský spisovatel, malíř a ilustrátor, lidový vypravěč a písmák, autor povídkových souborů Slovácko sa súdí (1947) a Slovácko sa nesúdí (1972), psaných v slováckém nářečí.

82428. Muž v kožichu
Dražba ukončena:31.08.2022 21:31:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč