Olej na plátně, 66x42 cm. Signováno vpravo dole Zdena Galuška 1945. Rám, sklo.
Stav: Malba mírně poškozena.
o autorovi: 1913 – 1999
Moravský spisovatel, malíř a ilustrátor, lidový vypravěč a písmák, autor povídkových souborů Slovácko sa súdí (1947) a Slovácko sa nesúdí (1972), psaných v slováckém nářečí.