Zdeněk Götz - Beskydy nad Pálkovicemi

Olej na kartonu, 55x120 cm. Signováno vlevo dol Z. Gotz. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1955
Studoval AVU u prof. Paderlíka. Maluje převážně snové krajiny. Jeho práce jsou často realizovány v architektuře. Zastoupen v soukromých a galerijních sbírkách po celém světě.

27193. Beskydy nad Pálkovicemi
Dražba ukončena:30.01.2019 21:36:11
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:4 800 Kč