Zdeněk Götz - Jaro na zahradě

Olej na sololitu, 48x60 cm. Signováno vpravo dole Z. Götz. Rámováno.

Stav: Rám poškozen.

o autorovi: 1955
Studoval AVU u prof. Paderlíka. Maluje převážně snové krajiny. Jeho práce jsou často realizovány v architektuře. Zastoupen v soukromých a galerijních sbírkách po celém světě.

49226. Jaro na zahradě
Dražba ukončena:30.09.2020 22:13:36
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 100 Kč