Zdeněk Götz - Skály II

Olej na kartonu, 37x43 cm. Signováno vpravo dole Z. Götz. Rámováno.

Nejdelší strana: 43 cm

o autorovi: 1955
Studoval AVU u prof. Paderlíka. Maluje převážně snové krajiny. Jeho práce jsou často realizovány v architektuře. Zastoupen v soukromých a galerijních sbírkách po celém světě.

80872. Skály II
Dražba ukončena:03.07.2022 20:43:17
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 800 Kč