Zdeněk Götz - Svah

Olej na kartonu, 55x110 cm. Signováno vlevo dole Z. Götz. Rám.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1955
Studoval AVU u prof. Paderlíka. Maluje převážně snové krajiny. Jeho práce jsou často realizovány v architektuře. Zastoupen v soukromých a galerijních sbírkách po celém světě.

27194. Svah
Dražba ukončena:30.01.2019 21:37:22
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:5 000 Kč