Olej na plátně, 45x35 cm. Nesignováno. Rám. Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.
o autorovi: Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 600 000 Kč