Zdeněk Matyáš - Zima ve Valašských Kloboukách

Olej na plátně, 55x85 cm. Signováno vlevo dole Z. Matyáš 76. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1945 – 2001
Akademický malíř. Studoval na AVU v Praze u prof. Součka portrétní a figurální malbu. Kreslil a maloval ve svém ateliéru ve Valašských Kloboukách. Patří mezi nejvýznamnější a nejvyhledávanější malíře Valašska. Jeho díla jsou zastoupena ve sbírkách NG v Praze, SČG v Litoměřicích, MU v Olomouci, SG ve Zlíně, GVU v Hodoníně a v Okresním vlastivědném muzeu ve Vsetíně.

Zdeněk Matyáš
307024. Zima ve Valašských Kloboukách
Dražba ukončena:21.12.2020 20:38:49
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 200 Kč