Zdeněk Přibyl - Bodláky

Olej na plátně. 95x64 cm Signováno vlevo dole Přibyl 57. Nerámováno.

Stav: Malba mírně poškozena.

302216. Bodláky
Dražba ukončena:18.11.2019 20:28:02
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 000 Kč