Zdeněk Přibyl - Sedící žena

Olej na dřevě, 45x27 cm, signováno vlevo dole Přibyl, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

14834. Sedící žena
Dražba ukončena:30.11.2017 19:15:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč