Zdeněk Přibyl - Zvířátka

Olej na plátně, 50x61 cm, signováno vpravo nahoře Přibyl 59, rám.

Pozn.: Rám poškozen.

8946. Zvířátka
Dražba ukončena:30.03.2017 20:32:35
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 400 Kč