Zdeněk Seydl - Dva vousatí pánové

Akvarel, 20x24 cm, rám, pasparta, zaskleno, signováno vpravo nahoře.

1916 Třeboň, 1978 Praha
Absolvoval kurz grafických technik u prof. Konůpka, v letech 1936 - 1941 studoval u prof Kysely na UMPRUM. Studijní pobyt ve Francii. Malíř, kreslíř, ilustrrátor. Tvorba je charakteristická grafičností, plošnou barevností, dekorativní stylizací, ironií a humorem. Člen skupiny Sedm v říjnu, Umělecké Besedy a SČUG Hollar. Mnoho samostatných i kolektivních výstav, zastoupen ve sbírkách NG, GHMP a UPM a mnoha dalších včetně zahraničních.

849. Dva vousatí pánové
Dražba ukončena:29.01.2014 19:47:07
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 600 Kč