Zdeněk Seydl - 2 kostýmní návrhy

Kresby, 21x16 cm. Nesignováno. Rám, pasparta,sklo.

Pozn.: Papír mírně poškozen.

o autorovi: 1916 - 1978

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 180 000 Kč.

21738. 2 kostýmní návrhy
Dražba ukončena:19.09.2018 19:08:03
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 600 Kč