Zdeněk Sigmund - Kozáci a papriky

Olej na malířské lepence, 22x34 cm, rám, signováno vlevo dole.

Pozn.: Razítko ČFVÚ a štítek z díla.

786. Kozáci a papriky
Dražba ukončena:27.11.2013 20:28:57
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:5 955 Kč