Zdeněk Sigmund

1812. Zátiší s kaštany

popis: Olej na plátně, 28x33 cm, signováno vlevo dole Sigmund, rám pasparta.

1924, Praha
Syn malíře Karla Jana Sigmunda. Maloval v Heřmanově Městci, který v Praze v lednu 1946 vystavoval se „Skupinou 5".

dražba ukončena: 28.01.2015 20:08:00

vyvolávací cena: 1 800 Kč

vydraženo za: 4 700 Kč