Zdeněk Sigmund - Bárky na břehu

Olej na překližce. 40x50 cm. Signováno vlevo dole Sigmund. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1924 - 2017

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 20 000 Kč

40201. Bárky na břehu
Dražba ukončena:30.01.2020 22:37:39
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 600 Kč