Zdeněk Sigmund

51757. Italská krajina

popis: Olej na plátně fixovaném na kartonu, 43x60 cm. Signováno vlevo dole Sigmund. Rám, pasparta, sklo.

pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1924 - 2017
Narodil se v Praze. Studoval na AVU v Praze (dva semestry u prof. O. Nejedlého), potom na Pedagogické fakultě v Brně u prof. Makovského, Urbana a Miléna.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 9 000 Kč

dražba ukončena: 28.10.2020 22:40:34

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 4 300 Kč