Zdeněk Sigmund - Na pláži v Bretani

Olej na plátně fixováném na kartonu, 16x46 cm. Signováno vpravo dole Sigmund. Rám, pasparta, sklo.

Nejdelší strana: 67 cm

o autorovi: 1924 - 2017

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 20 000 Kč

81177. Na pláži v Bretani
Dražba ukončena:27.07.2022 22:27:20
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 200 Kč