Zdeněk Sigmund - Podzimní zahrada

Tempera, 48x61 cm. Signováno vpravo nahoře Sigmund 1956. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1924 - 2017

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 20 000 Kč

22294. Podzimní zahrada
Dražba ukončena:26.09.2018 18:24:18
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 800 Kč