Zdeněk Sigmund - Průhled do ateliéru

Olej na plátně, 60x73 cm. Signováno vlevo dole Sigmund 1959. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 93 cm

o autorovi: 1924 - 2017

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 20 000 Kč

79133. Průhled do ateliéru
Dražba ukončena:30.06.2022 22:01:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 000 Kč