Zdeněk Sigmund - Ulička v Makarské

Olej na kartonu, 53x37 cm. Signováno vlevo dole Sigmund. Rám.

o autorovi: 1924 - 2017

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 20 000 Kč

27519. Ulička v Makarské
Dražba ukončena:31.01.2019 22:18:11
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:3 100 Kč