Zdeněk Sigmund

27519. Ulička v Makarské

popis: Olej na kartonu, 53x37 cm. Signováno vlevo dole Sigmund. Rám.

o autorovi: 1924 - 2017
Narodil se v Praze. Studoval na AVU v Praze (dva semestry u prof. O. Nejedlého), potom na Pedagogické fakultě v Brně u prof. Makovského, Urbana a Miléna.

dražba ukončena: 31.01.2019 22:18:11

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 3 100 Kč