Zdeněk Sigmund - Zátiší s ananasem

Olej na plátně, 28x59 cm. Signováno vpravo dole Sigmund. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1924 - 2017

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 20 000 Kč

301849. Zátiší s ananasem
Dražba ukončena:01.11.2019 20:24:51
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 900 Kč