Zdeněk Sigmund - Zátiší s bramboříky

Olej na kartonu, 50x65 cm, signováno vlevo dole Sigmund, rám.

Pozn.: Rám poškozen. Současný majitel získal dílo přímo od autora.

o autorovi: 1924 - 2017

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 20 000 Kč

7170. Zátiší s bramboříky
Dražba ukončena:26.01.2017 19:24:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 800 Kč