Zdeněk Sigmund - Zátiší s konvicí

Olej na kartonu, 50x62 cm. Signováno vlevo nahoře Sigmund. Rám.

o autorovi: 1924 - 2017

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 20 000 Kč

300685. Zátiší s konvicí
Dražba ukončena:09.09.2019 20:23:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 500 Kč