Zdeněk Sigmund - Zátiší s rybami a rakem

Olej na plátně, 21x42 cm. Signováno vlevo dole Sigmund. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1924 - 2017

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 20 000 Kč

25229. Zátiší s rybami a rakem
Dražba ukončena:29.11.2018 19:21:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:2 300 Kč