Zdeněk Sklenář - 1885,1945, 1970

Litografie, 18x13 cm. Signováno dole uprostřed Sklenář 69. Pasparta, sklo.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1910 - 1986

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 2 800 000 Kč

18933. 1885,1945, 1970
Dražba ukončena:16.05.2018 18:23:49
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:3 300 Kč