Zdeněk Sklenář - Bez názvu

Litografie, 15x10 cm, signováno dole uprostřed Sklenář, rám, zaskleno.

o autorovi: 1910 - 1986

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 2 800 000 Kč

16716. Bez názvu
Dražba ukončena:28.02.2018 21:20:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 600 Kč