Zdeněk Sklenář - Dívka

Litografie, 7x7 cm, signováno dole uprostřed Sklenář, paspartováno, zaskleno.

Pozn.: Pasparta poškozena.

o autorovi: 1910 - 1986

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 2 800 000 Kč

16059. Dívka
Dražba ukončena:14.02.2018 20:24:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 500 Kč