Zdeněk Sklenář - Dívka s květy

Litografie, 20x14 cm, signováno dole uprostřed Sklenář, rám, zaskleno.

o autorovi: 1910 - 1986

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 2 800 000 Kč

8727. Dívka s květy
Dražba ukončena:29.03.2017 20:10:58
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 500 Kč