Zdeněk Sklenář - Dívka s lístky

Litografie, 19x13 cm. Signováno dole uprotřed Sklenář. Paspartováno.

o autorovi: 1910 - 1986

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 2 800 000 Kč

26444. Dívka s lístky
Dražba ukončena:16.01.2019 20:43:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:4 200 Kč