Zdeněk Sklenář - Hráč na mandolínu

Litografie, 20x12 cm. Signováno vzadu Sklenář. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1910 - 1986

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 2 800 000 Kč

300793. Hráč na mandolínu
Dražba ukončena:14.09.2019 20:25:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:8 000 Kč