Zdeněk Sklenář - Jaro - Pocta Arcimboldovi

Barevná litografie, 15x10 cm. Nesignováno. Volný list.

o autorovi: 1910 - 1986

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 2 800 000 Kč

37234. Jaro - Pocta Arcimboldovi
Dražba ukončena:13.11.2019 20:28:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 200 Kč