Zdeněk Sklenář - Kaligrafie rostlin

Litografie, 21x13 cm. Signováno vpravo dole slabě Sklenář. Volný list.

o autorovi: 1910 - 1986

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 2 800 000 Kč

37291. Kaligrafie rostlin
Dražba ukončena:13.11.2019 21:39:57
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 500 Kč